Programma Senioren Seizoen 21-22

Programma op basis van de op Voetbal.nl beschikbare gegevens d.d. 19-9-21

Wijzigingen en typefouten voorbehouden.

DatumAanvangThuisUit
25-09-2114:30V.V. Barneveld 1 –De Veluwse Boys 1
25-09-2112:30De Veluwse Boys 2 –SDC Putten 5
25-09-2114:30De Veluwse Boys 3 –NSC Nijkerk 4
02-10-2114:30De Veluwse Boys 1 –Heerde 1
02-10-2112:00Rood-Wit ’58 2 –De Veluwse Boys 2
02-10-2114:30SDC Putten 11 –De Veluwse Boys 3
09-10-2115:00Vierhouten ’82 1 –De Veluwse Boys 1
09-10-2112:30De Veluwse Boys 2 –DVS’33 Ermelo 3
09-10-2114:30De Veluwse Boys 3 –Veensche Boys 6
16-10-2114:30De Veluwse Boys 1 –WZC Wapenveld 1
23-10-2114:30V.V. Barneveld 4 –De Veluwse Boys 3
23-10-2112:30vv Zeewolde 4 –De Veluwse Boys 2
30-10-2114:30De Veluwse Boys 1 –SDS’ 55 1
30-10-2112:30De Veluwse Boys 2 –FC Horst 5
06-11-2114:30De Veluwse Boys 1 –EZC ’84 1
06-11-2112:30EFC ’58 3 –De Veluwse Boys 2
06-11-2112:30Terschuurse Boys 5 –De Veluwse Boys 3
20-11-2114:30EFC ’58 1 –De Veluwse Boys 1
20-11-2113:00Sparta Nijkerk 4 –De Veluwse Boys 2
20-11-2112:30vv Zeewolde 8 –De Veluwse Boys 3
27-11-2114:30De Veluwse Boys 1 –sv Prins Bernhard 1
27-11-2112:30De Veluwse Boys 2 –vv Nunspeet 5
27-11-2114:30De Veluwse Boys 3 –FC Horst 7
04-12-2115:00sv Harskamp 1 –De Veluwse Boys 1
04-12-2115:00sc Hoevelaken 3 –De Veluwse Boys 2
04-12-2114:30EFC ’58 6 –De Veluwse Boys 3
11-12-2114:30Achterveld SV 1 –De Veluwse Boys 1
11-12-2112:30De Veluwse Boys 2 –vv Stroe 4
11-12-2114:30De Veluwse Boys 3 –Rood-Wit ’58 5
22-01-2214:30De Veluwse Boys 1 –VEVO 1
29-01-2214:30SEH 1 –De Veluwse Boys 1
29-01-2214:30VVOG 4 –De Veluwse Boys 2
29-01-2215:00sc Hoevelaken 8 –De Veluwse Boys 3
05-02-2212:30De Veluwse Boys 2 –Rood-Wit ’58 2
05-02-2214:30De Veluwse Boys 3 –SDC Putten 11
12-02-2214:30EZC ’84 1 –De Veluwse Boys 1
12-02-2214:30DVS’33 Ermelo 3 –De Veluwse Boys 2
12-02-2214:30Veensche Boys 6 –De Veluwse Boys 3
05-03-2214:30De Veluwse Boys 1 –EFC ’58 1
05-03-2212:30De Veluwse Boys 2 –vv Zeewolde 4
05-03-2214:30De Veluwse Boys 3 –V.V. Barneveld 4
12-03-2214:30WZC Wapenveld 1 –De Veluwse Boys 1
12-03-2214:30SDC Putten 5 –De Veluwse Boys 2
12-03-2214:00NSC Nijkerk 4 –De Veluwse Boys 3
19-03-2214:30De Veluwse Boys 1 –sv Harskamp 1
19-03-2212:30De Veluwse Boys 2 –VVOG 4
19-03-2214:30De Veluwse Boys 3 –sc Hoevelaken 8
26-03-2214:30De Veluwse Boys 1 –Vierhouten ’82 1
26-03-2212:30De Veluwse Boys 2 –EFC ’58 3
26-03-2214:30De Veluwse Boys 3 –Terschuurse Boys 5
02-04-2215:00SDS’ 55 1 –De Veluwse Boys 1
02-04-2215:00vv Stroe 4 –De Veluwse Boys 2
02-04-2214:30Rood-Wit ’58 5 –De Veluwse Boys 3
09-04-2214:30De Veluwse Boys 1 –SEH 1
09-04-2213:00vv Nunspeet 5 –De Veluwse Boys 2
09-04-2214:30FC Horst 7 –De Veluwse Boys 3
23-04-2214:30sv Prins Bernhard 1 –De Veluwse Boys 1
23-04-2212:30De Veluwse Boys 2 –Sparta Nijkerk 4
23-04-2214:30De Veluwse Boys 3 –vv Zeewolde 8
30-04-2214:30De Veluwse Boys 1 –Achterveld SV 1
14-05-2214:30VEVO 1 –De Veluwse Boys 1
14-05-2214:30FC Horst 5 –De Veluwse Boys 2
21-05-2214:30De Veluwse Boys 1 –V.V. Barneveld 1
21-05-2212:30De Veluwse Boys 2 –sc Hoevelaken 3
21-05-2214:30De Veluwse Boys 3 –EFC ’58 6
28-05-2215:00Heerde 1 –De Veluwse Boys 1

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com