Nieuwe pakken 1e elftal Veluwse Boys

Het eerste elftal van de Veluwse Boys heeft nieuwe trainingspakken ontvangen dankzij de hoofdsponsor Bouwbedrijf Kok en 1e elftal sponsor Mesrits Gezondheidspraktijk. We zijn erg trots dat onze trouwe sponsoren ervoor zorgen dat het 1e elftal er tijdens de warming up weer fantastisch bij loopt.

Bouwbedrijf Kok is al jaren hoofdsponsor van onze club en het eerste elftal, maar hiernaast doen ze ook veel aan onderhoud van de accommodatie en zijn ze trouwe supporters van het 1e elftal.

Mesrits gezondheidspraktijk is alweer 2 jaar aan onze club verbonden door zowel sponsoring als verzorging en fysio. We zijn erg blij dat ze de jongens ook dit jaar weer fit en gezond houden en onze club steunen en zelfs de sponsoring dit jaar uitbreiden.

De Veluwse Boys bedankt de sponsoren en wenst het 1e elftal een goede wedstrijd zaterdag, als ze tegen Dodewaard 1 aantreden op eigen veld.