Nieuwe voetbaltassen JO11-1 en JO11-3

De pupillen van JO11-1 en JO11-2 hebben nieuwe voetbaltassen ontvangen, dankzij de sponsors supermarkt COOP Brandsen en Plafond Perfect.

Henk-Jan Brandsen van de COOP sponsort al jaren veel voor onze club. Zo is hij bordsponsor, maar ook achter de schermen sponsort hij veel in de vorm van prijzen of jeugdevenementen. we zijn erg blij dat hij ook op deze manier het team van JO11-1 wil sponsoren.

 

Ook Johan Mulder van Plafond Perfect steunt onze club al jaren, zowel als vrijwilliger binnen de club, als sponsor. Zo organiseert hij elk jaar de kaartmarathon en is hij sinds twee jaar mede initiatiefnemer van het jaarlijkse darttoernooi. Beide een aanrader om eens aan mee te doen! We zijn ook hierbij  trots dat het team van JO11-3 er dankzij Plafond Perfect als eenheid bij loopt!