voetbalclinic s.c. Heerenveen a.s. vrijdag!

 

Logo.ScHeerenveen 2

Hallo spelers en geïnteresseerden van de Veluwse Boys.

Aanstaande vrijdag 26 februari komen de proftrainers van s.c. Heerenveen naar ons dorp om een echte voetbalclinic te geven aan onze jeugd! Er wordt op deze leerzame en vooral leuke middag gezorgd dat onze jongens en meiden helemaal klaar zijn voor de tweede helft van het seizoen. De deelnemers worden om 12.30 uur verwacht en de clinic zal om ongeveer 16.00 uur klaar zijn. Na de training wordt er voor wat lekkers te eten gezorgd door eetcafe Stam! Voor de aanmoedigers is de kantine de hele middag open, dus voel je welkom om gezellig te komen kijken naar onze fanatieke pupillen!

De meeste spelers zijn al aangemeld en hebben thuis een uitnodiging ontvangen. Wil jij alsnog meedoen? meld je voheerenveen clinicor vrijdag even aan via de mail: sponsorcommissie@veluwseboys.nl of stuur even een berichtje naar telefoonnr.: 06-44523028

Hopelijk tot vrijdag!