Munthandel Kevelam Nieuwe hoofdsponsor Veluwse Boys

Vrijdagavond 4 juli was de trekking in het kader van de sponsorloterij van onze club. Munthandel Kevelam kwam als winnaar uit de bus. Vanaf 1 augustus zal het logo van deze onderneming de shirts van het eerste elftal sieren. Meer over onze nieuwe hoofdsponsor op www.kevelam.nl

De tweede plaats, vier jaar op de achterkant van de trainingspakken van het tweede team, werd gewonnen door het Veluws Ontwerpburo. Het Veluws Ontwerpburo is een architektenburo in de breedste zin des woords. Oud-voorzitter Erik Verhoef zwaait de scepter bij deze onderneming. Meer over dit bedrijf op www.veluwsontwerpburo.nl

Na afloop van de trekking heeft Henk Lubbersen zijn professie van veilingmeester aangewend om de balsponsoren voor komend jaar te bepalen. Samen met de 77 (!) verkochte loten en de gezelligheid op deze avond kan 4 juli 2014 bijgeschreven worden als een mooie dag voor onze club.wskevelammunthandelsponsor_veluwsontwerpburo